Nový produkt

1 Sada Akvária CO2 Systém Kit Generátor CO2 Regulačního Elektromagnetického Ventilu Bubble Fish Tank Atomizer Oxidu Uhličitého Akvárium Zařízení

999 ks

362.94 Kč

-25%

483.92 Kč

Přidat do mého seznamu přání

无标题文档

Stačí přidat kyselinu citronovou, jedlou sodu, vodu do láhve, může produkovat oxid uhličitý. Rostlina rychlost metabolismu může být zvýšena rychle, vytvořit co nejlepší podmínky pro růst ryb. To je nejlepší možnost tvorby CO2 zařízení doma. To je snadné, bezpečné a ekonomické. materiál poměr:

Láhev: kyselina Citrónová 200g+voda 600 g; B láhev: Jedlé sody 200g+voda 200 g.

Vlastnosti:

Být vyrobeny z hliníkové slitiny. To je silný, odolný a efektivní.

No-uzavřené čepice a potrubí, únik-důkaz, non-deformované, nikdy volné.

Profesionální tlak rozchod pro sledování tlaku.

Levné, jednoduché vytvořit čistý CO2 neustále chemické reakce.

Elektromagnetického ventilu: Pro ovládání zapnutí a vypnutí CO2 generátor systém pomocí s časovačem(není součástí balení).

Počítadlem bublin se zpětným ventilem: Průtoku plynu CO2 označení zařízení a zabrání proudění vody zpět do láhve.

Vybaven bezpečnostním ventilem, tlak je větší než 4kg tlak úlevu automaticky, sycené nápoje láhev je tlak 8kg, bezpečnost je zajištěna.

Pojistný ventil podporuje manuální přetlakový. Když tlak je pod 4kg, to může být ručně vystřídán vytáhněte kroužek na pojistném ventilu. To je velmi bezpečný.

Jakýkoliv problém, prosím, kontaktujte naši prodejnu bez váhání. Čest vám sloužit!

Specifikace:

Jméno: DIY CO2 generátor systém+elektromagnet+počítadlem bublin a zpětným ventilem

Hlavní materiál: Hliníkové slitiny

Hlavní barva: Stříbrná

3 typ volitelné: CO2 generátor systém/CO2 generátor systém+počítadlem bublin se zpětným ventilem/CO2 generátor systém+bublina pult s zpětný ventil+elektromagnetický

Materiál poměr:

Láhev: kyselina Citrónová 200g+voda 600 g

B láhev: Jedlé sody 200g+voda 200 g

Poznámka:

1. Balení neobsahuje kontejnery pro reakce materiálů. Prosím připravte 2* 1,5 L nebo velké plastové lahve na nápoje (colu plastové lahve jsou nejlepší). Nepoužívejte skleněné lahve nebo lahve od piva, aby se zabránilo skleněné láhve omylem praskání nebo explodující v důsledku nadměrného tlaku v láhvi.

2. Zvýšit tlak provoz: Pokud tlakoměr ukazuje, že tlak je příliš nízký k dosažení 1KG, boost tlak, operace je nutná. Zákazník se musí otevřít střihu ventil k uvolnění plynu, pak zavřete ventil trim a protřepejte láhev (AB láhev je otřesena spolu) na objednávku reagovat materiály rychleji. Opakujte operaci, a pak sledovat tlakem, dokud se tlak zvyšuje. Pokud tlak dosáhnout ideální tlak mohl zastavit provoz. Nejlepší výchozí tlak je 1KG.

3. Neotvírejte láhev přímo, když je stále na tlak, počkejte, prosím, pro jeho automatické uvolnění tlaku.

Balíček Informací:

Velikost balení: 22 * 12 * 6 cm

Hmotnost balení: 475g

Dárkový Box Balení

Seznam Balíčků:

1* CO2 generátor systém

1* Elektromagnetický

1* Bubble počítadlo se zpětným ventilem

1* tlakoměr

1* Bezpečnostní ventil

1* Jemné nastavení ventilu

1* 1,5 m trubka

2* Sací pohár

1* Manuální

  • Moc: CO2 Regulátor
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: co2 pravideln, akvarijní co2 regulátor chihros, air spring kit, akvarijní ryby živé, diy co2 systém kit generátor, co2, akvarijní co2, diy systeme kit co2, akvárium elektromagnetu, zařízení akvária.

Napsat recenzi

1 Sada Akvária CO2 Systém Kit Generátor CO2 Regulačního Elektromagnetického Ventilu Bubble Fish Tank Atomizer Oxidu Uhličitého Akvárium Zařízení

1 Sada Akvária CO2 Systém Kit Generátor CO2 Regulačního Elektromagnetického Ventilu Bubble Fish Tank Atomizer Oxidu Uhličitého Akvárium Zařízení

Napsat recenzi

Související produkty